شهر گلشن (موسی آباد)

این وبلاگ به شهر گلشن اختصاص یافته و سعی در معرفی بهتر این شهر است.

تغییر نام موسی آباد به شهر گلشن

مطلب زیر از سایت وزارت کشور برای آگاهی همشهریان گرامی کپی شده

1389/8/17 دوشنبه

 با تغيير در نقشه تقسيمات كشوري سه شهر جديد در استان هاي اصفهان و خوزستان تشكيل مي شود دولت با توجه به موقعيت جغرافيايي، بافت جمعيتي مناطق مختلف كشور، شرايط و امكانات و تقاضاهاي مردمي، با تشكيل سه شهر جديد شمس آباد در استان خوزستان، و شهرهاي شاپورآباد و گلشن در استان اصفهان موافقت كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، وزيران عضو كميسيون سياسي و دفاعي دولت بنا به پيشنهاد وزارت كشور و به استناد ماده (13) قانون تعاريف و ضوابط تقسيمات كشوري با تشكيل شهر جديد شمس آباد در شهرستان دزفول استان خوزستان موافقت كردند.
براساس اين مصوبه، روستاي شمس آباد مركز دهستان شمس آباد از توابع بخش مركزي شهرستان دزفول در استان خوزستان پس از تجميع با روستاهاي خلطه، توحيد و قلعه سيد به شهر تبديل و به عنوان شهر شمس آباد شناخته مي شود.
بر اين اساس ، وزيران عضو كميسيون سياسي و دفاعي دولت با تبديل روستاي شاپورآباد از توابع دهستان شاپورآباد بخش حبيب الله شهرستان برخوار در استان اصفهان به شهر شاپورآباد موافقت كردند.


بر اساس مصوبه دولت، روستاي موسي آباد مركز دهستان موسي آباد از توابع بخش مركزي شهرستان دهاقان در استان اصفهان پس از تجميع با روستاهاي دولت آباد و مهدي آباد به شهر تبديل شد كه بر اساس مصوبه دولت از اين پس به عنوان شهر گلشن شناخته مي شود.


اين دو مصوبه در آبانماه سال 1389 پس از تاييد رئيس جمهور از سوي محمد رضا رحيمي، معاون اول رئيس جمهور براي اجرا به دستگاهاي ذي ربط ابلاغ شده است.

 

شما هم می توانید با مراجعه به لینک زیر وارد سایت وزارت کشور شده و مطلب را مطالعه کنید

لطفا اینجا را کلیک کنید

+ نوشته شده در  ساعت ۱۱:۵۲ قبل از ظهر  توسط علی یگانه  |